En Sıcak Konular

Liseliler yaz okulunda üniversiteli oluyor

30 Mart 2018 15:36 tsi
Liseliler yaz okulunda üniversiteli oluyor Özyeğin Üniversitesi, liselilere üniversite deneyimi yaşatmak üzere 52 saatlik yaz okulu programı düzenliyor.

Liseliler yaz okulunda üniversiteli oluyor

Dünya 

Özyeğin Üniversitesi, liselilere üniversite deneyimi yaşatmak üzere 52 saatlik yaz okulu programı düzenliyor. Programa katılanlar gelecekte okumak istediklerin bölümler hakkında detaylı bilgi sahibi olurken kampüs deneyimi de yaşıyorlar.

Türkiye'nin dört bir yanından lise öğrencileri, Özyeğin Üniversitesi'nin bu yıl altıncı kez düzenlediği yaz okulu programı ile üniversite deneyimi yaşama fırsatı yakalıyor.

Üniversite bu yolla lise öğrencilerine gelecekte okumak istedikleri bölüm ve üniversite ortamını yakından tanıma fırsatı sunmayı hedefliyor.

24 Haziran-8 Temmuz ve 15 Temmuz-29 Temmuz olmak üzere iki farklı dönemde gerçekleştirilecek olan programa katılmak için son başvuru tarihi ise 1 Mayıs.

Özyeğin Üniversitesi'nin liseler için yaz okulu, 10 saati İngilizce, 27 saati akademik dersler, 15 saati ise seçmeli dersler ve atölye çalışmaları olmak üzere toplam 52 saatten oluşuyor.

Derslerin tamamı Özyeğin Üniversitesi akademisyen kadrosu tarafından veriliyor. 

Programa katılmaya hak kazanan öğrenciler, yurtlar da dahil olmak üzere derslerin yapıldığı Çekmeköy Kampüsü'nün tüm imkanlarından yararlanabiliyorlar.Bu haber 291 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  BİZE ULAŞIN: info@resulkurt.com
  TWİTTER/resulkurt34
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  ana sayfanız </ title> arasında başlığı <- XBTrUzHmSZ5AHbWiWoCq7Mqa83M -> Sen üzere doğrulama kimlik koyabilirsiniz comment <meta name = "alexaVerifyID" content = " XBTrUzHmSZ5AHbWiWoCq7Mqa83M "/> Yoksa, kendi meta tag <meta name = "keywords" content = "keyword1, KEYWORD2, XBTrUzHmSZ5AHbWiWoCq7Mqa83M "/> Ya da, anahtar kelime olarak </ head> <body> İçeriğiniz burada. Doğrulama kimliği olacak DEĞİL buradan koyarsanız saptanabilir. </ body> </ html> </div> </body> </html> <span style="color:#e3e3e3;">13217 µs </span>