En Sıcak Konular

Aydın: Yapılandırma için yasa çıkarılmalı

7 Mayıs 2018 17:50 tsi
Aydın: Yapılandırma için yasa çıkarılmalı TBB Başkanı Aydın, yeniden yapılandırmaya her dönem ihtiyaç duyulduğunu belirterek, bu konuya yasa ile hukuki bir çerçeve kazandırılması gerektiğini söyledi.

Aydın: Yapılandırma için yasa çıkarılmalı

TBB Başkanı Aydın, yeniden yapılandırmaya her dönem ihtiyaç duyulduğunu belirterek, bu konuya yasa ile hukuki bir çerçeve kazandırılması gerektiğini söyledi.

Dünya 

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın, ekonomi gündeminin önemli konularından biri olan 'yeniden yapılandırma' konusunda açıklamalarda bulundu.

Aydın, Türkiye Bankalar Birliği 61.Olağan Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, "Yeniden yapılandırmaya her dönemde ihtiyaç olduğu aşikar ve uluslararası alanda olduğu gibi uygulamaya teknik ve yasa ile hukuki bir çerçeve kazandırılması gerekiyor" ifadelerini kullandı. Aydın, "Yapılandırma ile ilgili hukuki altyapı tamamlanmalı" diye konuştu. 

Yapılandırmanın salt bu dönemin konusu olmadığının altını çizen Aydın, yapılandırılan kredilerin toplam kredilere oranının ise yüzde 3,8 oranında olduğu bilgisini paylaştı.Bu haber 148 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  BİZE ULAŞIN: info@resulkurt.com
  TWİTTER/resulkurt34
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  ana sayfanız </ title> arasında başlığı <- XBTrUzHmSZ5AHbWiWoCq7Mqa83M -> Sen üzere doğrulama kimlik koyabilirsiniz comment <meta name = "alexaVerifyID" content = " XBTrUzHmSZ5AHbWiWoCq7Mqa83M "/> Yoksa, kendi meta tag <meta name = "keywords" content = "keyword1, KEYWORD2, XBTrUzHmSZ5AHbWiWoCq7Mqa83M "/> Ya da, anahtar kelime olarak </ head> <body> İçeriğiniz burada. Doğrulama kimliği olacak DEĞİL buradan koyarsanız saptanabilir. </ body> </ html> </div> </body> </html> <span style="color:#e3e3e3;">12984 µs </span>